W Muzeum Woli powstało wnętrze dla dzieci, które same zmieniają…


KIM JESTEŚMY


“Żeby stworzyć niezapomniany projekt,
trzeba zacząć od myśli wartej zapamiętania.”

— Thomas Manss

Jesteśmy interdyscyplinarnym studiem projektowym, złożonym z architektów i grafików, których zamiłowanie do tworzenia zawsze wychodziło dalece poza ramy jednej branży.

Dzięki doświadczeniu zdobytemu na przestrzeni lat w różnych sektorach kreatywnych, tworzymy kompleksowe projekty wnętrz wzbogacone
o identyfikację wizualną, budując w ten sposób projekty o spójnym i unikalnym charakterze. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, analizując potrzeby i oczekiwania naszych Klientów oraz dobierając odpowiednie narzędzia projektowe.
Tym, co łączy nasze realizacje jest dbałość o detal oraz stosowanie niekonwencjonalnych rozwiązań.

Uważamy, że na sukces każdego projektu składają się doświadczenie, wiedza, otwarty umysł i zaufanie, dlatego też opieramy o te wartości naszą relację z Klientem, wspólnie opracowując wielowarstwowy scenariusz. Powstałe na jego podstawie projekty, to nie tylko zbiór pięknych ilustracji ale przede wszystkim wynik merytorycznych rozwiązań, w których każdy element ma swoje uzasadnienie i wytłumaczenie.

Jesteśmy obecni na każdym etapie projektu (architektura wnętrz, grafika, visual merchandising). Nasza praca nie kończy się z momentem przekazania zamówionych materiałów. Czuwamy nad organizacją przedsięwzięcia oraz prawidłową implementacją, służąc naszym Klientom radą oraz zdobytym doświadczeniem.

Jesteśmy członkiem Stowarzyszenia Twórców Grafiki Użytkowej.


MEDIA O NAS


projektowanie wnętrz warszawa 1 projektowanie wnętrz warszawa 2 projektowanie wnętrz warszawa 3 projektowanie wnętrz warszawa 4 projektowanie wnętrz warszawa 5 projektowanie wnętrz warszawa 6 projektowanie wnętrz warszawa 7


ZAUFALI NAM


klienci2