PROJEKTOWANIE WNĘTRZ SKLEPÓW, SALONÓW…


Salon sprzedażowy jest najczęściej główną wizytówką i fundamentem marki. To tam Klient bezpośrednio spotyka się z produktem i filozofią firmy. Odpowiednio dobrana aranżacja wnętrz sklepu wspomaga strategię wizerunkową marki, eksponuje produkt oraz ułatwia proces jego sprzedaży/zakupu.
Projektując wnętrza sklepu dbamy zarówno o estetykę (prezentacja logotypu, kolorystyka firmy, sposób prezentacji produktu, materiały reklamowe i promocyjne), jak i o jego funkcjonalność (ergonomię, wydajność przestrzeni, potrzeby Klienta i Obsługi, rozmieszczenie produktów, opakowania).
W zależności od charakteru biznes, może pojawić się potrzeba rozszerzenia działalności na stoiska w centrach handlowych, mobilne punkty sprzedażowe czy też akcje plenerowe. Ważne jest by wszystkie punkty sprzedaży były spójne z głównym lokalem firmowym. Również w tym zakresie możemy Państwu zaproponować pełne projekty wnętrz stoisk każdego typu.
Wszystkie powyższe elementy mają wpływ na efektywność sprzedaży i postrzeganie marki. Dlatego też, dla firm, które opierają swój biznes na miejscu, proponujemy kompleksowy projekt wnętrz sklepu oraz obsługę graficzną.


  • Projektujemy wnętrza sklepów wszelkiego typu: showroom’y, stoiska, pop up’y, salony firmowe, ekspozycje
  • Organizujemy realizację inwestycji oraz projekty branżowe zarówno dla niezależnych lokali, jak i tych w centrach handlowych
  • Opracowujemy materiały identyfikacji wizualnej marki: logo, wizytówki, katalogi, broszury, www
  • Przygotowujemy materiały reklamowe na wszystkie nośniki drukowane i elektroniczne: kasetony, afisze, szyldy, plakaty, ulotki, bilboardy, AdWords

kompleksowy projekt wnętrz salonu sprzedażowego 4SKLEP MERCER FASHION WARSZAWA

Opracowanie kompleksowego wizerunku marki. Począwszy od logotypu, materiałach firmowych a skończywszy na projekcie wnętrz sklepu i witryn.

kompleksowy projekt wnętrz showroom 2SHOWROOM BUCZYNSKI TAILORING

Projekt wnętrz wraz z projektem wszystkim materiałów firmowych i promocyjnych.

kompleksowy projekt wnętrz salonu sprzedażowego 5SKLEP MERCER FASHION POZNAŃ

Kompleksowa realizacja projektu wnętrz oraz materiałów identyfikacji wizualnej marki.